+380 (067)312-42-52
+380 (099)290-06-29
+380 (093)417-32-73
      inbox@akva-karpaty.com.ua
   

Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player


         
 
 
  Питна вода «ЖИВИЦЯ Шаянська» (газована та негазована) є природною питною водою яка видобута із сведловини глибиною 100 м. в Хустсьмому районі неподалік м. Хуст в процесі розливу якої не відбувається жодних втручань у її фізичні властивості та мінеральний склад. Маючи низький рівень мінералізації та збалансоване співвідношення мікроелементів ця вода є ідеальною для щоденного споживання.
При кип'ятінні «Живиця Шаянська» не залишає накипу, що дозволяє її використовувати для приготування їжі, заварювання кави чи чаю.
 

                       
         
Об'єм Ціна
18,9 л. 35,00 грн.

 
                      

Команда «Akva-Karpaty.com.ua» здійснює продаж та доставку питної бутильованої води додому, в офіс, на виробництва, в заклади громадського харчування, медичні установи та школи у Закарпатській області.
Бутильована вода з доставкою – це найкращий вибір для вирішення проблеми забезпечення чистою та корисною водою Вашого дому та офісу. Ви можете замовити природну ідеально чисту карпатську воду у полікарбонатних бутлях ємністю 18.9 літра для щоденного вживання та приготування їжі та напоїв. Полікарбонатний бутиль – це спеціальна тара зберігання та доставки питної води. Для зручного користування водою Ви можете замовити помпу або кулер.
Ознайомитись з асортиментом Ви можете на нашому сайті аkva-karpaty.com.ua в розділі – «магазин»

 
   
   
   
   
   
   

  Всі права захищено © 2012              
  Akva-Karpaty.com.ua Головна | Вода | Обладнання | Магазин | Доставка | Новини | Контакти
  Розробка та дизайн - Startweb