Доставка води


Коли чиста питна вода завжди під рукою, можна бути впевненим, що одна з найважливіших складових здорового способу життя повністю безпечна і приносить тільки користь. Такі наші послуги як «доставка води в офіс» і «доставка води додому» суттєво спрощують Ваше життя.

Доставка води в офіс вже давно стала ознакою хорошого тону, адже це означає турботу про своїх клієнтів з боку компанії-виробника. Замовляючи доставку води в офіс, ви отримуєте індивідуальний графік доставки води та гнучку систему знижок.

Доставка води буде проведена у зручний для вас час в будь-яку точку Ужгорода та Закарпатської області. Ми самі привеземо Вам воду, а Ви заощадите сили і час для роботи і сім'ї. Питна вода з асортименту «Akva-Karpaty.com.ua» - вибір серйозних сучасних людей, яким важлива стабільність, престиж і безпека у всіх питаннях і, в першу чергу, в питаннях здоров'я. Доставка кулерів, чаю та кави або іншого товару безкоштовна за умови замовлення бутильованої води.

Замовлення. Крім доставки питної води, в розділах сайту Ви можете вибрати і замовити кулери (диспенсери) для офісу та дому, помпи та інше додаткове обладнання від провідних виробників, та іншу корисну продукцію для родоти та дому.

Для того, щоб замовити доставку води, обладнання та супутніх товарів Вам необхідно:


Замовити продукцію на сайті можна за допомогою форми замовлення онлайн - оформіть замовлення і Вам зателефонують.

Також можете зателефонувати на номери :

(067)312-42-52, (067)310-20-12

Оберіть зручний для Вас час доставки (будь який день Пн-Пт. з 9.00 до 18.00 крім суботи і неділі).
Соціальні мережі

Обладнання

Контактна інформація

+380 (099)252-00-19

akva-karpaty@ukr.net