Кулер HotFrost 350 ANET

Кулер HotFrost 350 ANET - це поєднання всіх останніх трендів технологій і дизайну. Наймодніший сьогодні колір шампань-металік в комбінації з чорним, безумовно, виглядає надзвичайно аристократично і гармонійно вписується в розкішні інтер'єри.

Нижня завантаження (розміщення бутлі в шафці) - це найбільш зручний і естетичний спосіб установки бутлі, який також захистить Вашу воду від прямих сонячних променів і збереже її свіжою і корисною. Унікальність кулера HotFrost 350 ANET також виражається в легкому управлінні опціями сенсорною панеллю, а термоелектричне охолодження забезпечує безшумність роботи системи. І самий незвичайний елемент кулера HotFrost 350 ANET - це маленький літровий чайник, яким ми традиційно звикли користуватися для заварювання чаю та інших напоїв.

Цей кулер створений як для тих, чиє життя нерозривно пов'язане з чайними церемоніями, так і для тих, хто не любить «довго чекати чайник». Висока потужність нагріву 1100 Ватт забезпечує продуктивність нагрівання гарячої води до 8 літрів на годину, температура гарячої води досягає практично точки кипіння - 99 ° C. Прозора дверцята, що прикриває зону подачі води, надає додаткову легкість зовнішнім виглядом апарату.


Поділитися:
Соціальні мережі

Обладнання

Контактна інформація

+380 (099)252-00-19

akva-karpaty@ukr.net