Природна питна вода «Деренівська Купіль»

Живодайністю Деренівське родовище завдячує високому вмісту кремнію, який наявний в усіх тканинах і органах нашого тіла, від волосся аж до клітин крові. Саме кремній забезпечує еластичні властивості шкіри, стінок судин, шлунково-кишкового тракту, сухожиль, а також бере участь в обміні речовин. Дефіцит кремнію призводить до того, що 75 зі 100 мікроелементів, потрібних нашому організмові, починають гірше засвоюватись.

КРЕМНІЄВА ВОДА МАЄ ВСІ ВЛАСТИВОСТІ ТАЛОЇ БАКТЕРИЦИДНОЇ СРІБНОЇ ВОДИ Зважаючи на те, що природна питна артезіанська вода «Деренівська купіль» має дуже низький загальний вміст розчинених солей і може бути віднесена до ультрапрісних вод, її можна пити та використовувати для приготування здорової їжі без обмежень. Крім того, вона містить цілу низку життєво необхідних мікроелементів, які зумовлюють фізіологічну повноцінність питної води і при регулярному її вживанні мають сприятливий вплив на обмін речовин та організм людини в цілому. Зважаючи на особливості складу, вживання природної артезіанської води «Деренівська купіль» використовується як ефективна складова профілактичних та оздоровчих програм. Тому пийте «Деренівську купіль» і будьте здорові! Випивати склянку питної води «Деренівська купіль» натще корисно кожному, щоб протягом дня почуватися бадьорим та енергійним.

ОСОБЛИВОСТІ СКЛАДУ ВОДИ мікроелементи, які входять до складу артезіанської води, легко засвоюються організмом; за рахунок близького до нейтрального рН (7,0) вона має певні, слабо виражені кислотонейтралізуючі властивості, практично не впливає на кислотність шлункового вмісту; наявність незначної кількості сульфатів зумовлює сприятливий вплив цієї води на стан печінки, жовчовивідних шляхів та кишківника; дуже низька мінералізація води зумовлює її позитивний вплив на водовидільну функцію нирок та поліпшення секреції жовчі; наявність кремнію надає детоксикаційні властивості, покращує ліпідний спектр крові; завдяки низькому вмісту натрію (3,7 мг/дм3) вода придатна для питного прийому навіть за наявності порушень серцево-судинної системи, зокрема при артеріальній гіпертензії; наявність невеликих концентрацій життєво необхідних елементів кальцію та магнію, йоду та цинку, вміст яких не досягає фармакологічно значимого рівня, дає можливість вживати її у якості природного джерела цих елементів.

ХІМІЧНИЙ СКЛАД
КАТІОНИ Натрій – 3.7 мг/л Калій – 1.9 мг/л Кальцій – 8.0 мг/л Магній – 16.0 мг/л
АНІОНИ Гідрокарбонати – 67.1 мг/л Фториди – 0.009 мг/л Хлориди – 5.3 мг/л Сульфати – 3.7 мг/л
МІКРОЕЛЕМЕНТИ Кремній – 9.6 мг/л Йод – 0.0077 мг/л Мідь – 0.0017 мг/л Цинк – 0.027 мг/л
СУХИЙ ЗАЛИШОК 101 мг/л

18,9 л.

95,00 грн. +10грн якщо 1 бутильПоділитися:
Соціальні мережі

Обладнання

Контактна інформація

+380 (099)252-00-19

akva-karpaty@ukr.net